Obklady a dlažby do kúpeľne, kuchyne, chodby

Zhotovujeme obklady kúpeľní, kuchýň, chodieb a iných priestorov a pokládku interiérovej dlažby v Bratislave, Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji.

Obkladačské práce vykonávajú naši majstri - profesionáli, ktorí majú dlhoročné skúsenosti aj zo zahraničia.

Cena práce za obklad a pokládku dlažby závisí od celkovej plochy a náročnosti projektu. Nezáväznú cenovú ponuku vám vypracujeme na základe bezplatnej obhliadky. Kontaktujte nás.

Obklady a dlažby zhotovujeme v bytoch, rodinných domoch aj nebytových priestoroch. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade, že riešite rekonštrukciu, renováciu alebo prerábku kúpeľne či kuchyne.

Radi vám poradíme aj s výberom vhodného materiálu, prípadne ho pre vás zabezpečíme.

Sme schopní pracovať takmer s každým materiálom, či už ide o štandardné, veľkoformátové alebo mozaikové obklady a dlažby.

Dobrého majstra - obkladača spoznáte podľa toho, že si prácu najskôr dôkladne premyslí. Kúpeľnu či kuchyňu najskôr dôkladne premeria, prekontroluje rozmery obkladového materiálu, vezme do úvahy prípadné vzory dlažby, rozmiestnenie nábytku a na základe toho navrhne ideálne rozloženie obkladu a veľkosť špár.

Súvisiace obkladačské práce, ktoré pre vás zabezpečíme, sú aj:

 

  • vyrovnanie prípadných nerovností podkladu
  • nivelizácia podlahy
  • penetrácia a hydroizolačné stierky
  • obmurovanie a podmurovanie sprchových vaničiek, vaní a umývadlových pultov

 

Garantujeme vysokú kvalitu odvedenej práce za dobrú cenu. O našich skúsenostiach svedčia aj realizácie projektov, ktoré si môžete pozrieť vo fotogalérii.